Swiąteczne spotkanie z Rodzicami - Koraliki
 
Aktualności 2017-12-14; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 


    Święta Bożego Narodzenia są to święta najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu. Dnia 12 grudnia Koraliki zaprosiły swoich najbliższych na Spotkanie Świąteczne. Maluszki z wielkim przejęciem, najpiękniej jak umiały wykonały dla gości taniec, oraz  piosenki o tematyce świątecznej Po występach dzieci wraz z rodzicami przystąpiły do części warsztatowej spotkania, na której wykonywały ozdoby świąteczne- stojak na bombkę. Na spotkaniu nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez Rodzica. Na zakończenie złożyliśmy sobie wszyscy życzenia.  Czas upłynął w miłej, świątecznej atmosferze.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najcieplejsze życzenia. Aby Nowy 2018 rok przyniósł same dobre i radosne dni, oraz by nigdy nie zabrakło tego co w życiu najważniejsze - zdrowia, miłości oraz wzajemnej życzliwości.

                                                                                                                       J. Dąbek

WSTECZ Artykuł czytany: 5493 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00087361

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting