Jestem małym dzieciakiem prawdziwym przedszkolakiem
 
Aktualności 2017-11-28; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 

   Tak zaczynało się przyrzeczenie dzieci z grupy II "Krakowiaczki", które przedszkolaki składały na pięknej uroczystości pasowania w dniu 22.11.2017r.

    Dzieci wspólnym wierszem powitały rodziców i  innych licznie zgromadzonych gości. "Krakowiaczki" opowiedziały w występie artystycznym co słychać u nich w przedszkolu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Przedszkolaki śpiewały o przedszkolu, tańczących liściach, cebulce i buraczku, tańczyły grozika.

    Najważniejszą częścią uroczystości było pasowanie. Pani dyrektor mgr Elżbieta Wącław przy pomocy czerwonego ołówka "zaczarowała" dzieci na prawdziwe przedszkolaki, które nie grymaszą, nie płaczą, ładnie się bawią z kolegami,  zjadają wszystko z talerzyka i pilnie się uczą. W tym dniu nie mogło zabraknąć prezentów, każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, koszulkę z logo przedszkola ufundowaną przez Radę Rodziców i cukierki.

   To był bardzo piękny, uroczysty dzień, który na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

 

Łucja Filipek

Jolanta Szewczyk

WSTECZ Artykuł czytany: 6129 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00089599

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting