Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
WIĘTO BABCI I DZIADKA U KRAKOWIACZKÓW
 
Aktualności 2016-02-04; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

    Babcia i dziadek - wiadomo, najlepsi na świecie! Mają czas i cierpliwość aby odpowiadać na najtrudniejsze pytania, zabrać na spacer, no i zawsze maja pod ręką coś słodkiego!
Kiedy do przedszkola zapraszamy takich gości- wszystko musi być naj! Dlatego "Krakowiaczki" z grupy II, długo przygotowywały się do święta na cześć swoich babć i dziadków. Uczyły się piosenek, ćwiczyły tańce, recytowały okolicznościowe wierszyki. Rączki pełne miały roboty. W ruch poszły farbki, pędzle i papiery i nożyczki, powstawały upominki: serca, laurki i krawaty...
Aż wreszcie, 3 lutego, nadeszła ta najważniejsza chwila, czyli uroczystość dla Babć i Dziadków. Scena, dekoracje, odświętne stroje i pełna widownia. Jeszcze ostatni rzut okiem, czy nasi najbliżsi przybyli, chwila skupienia ...i popłynęły piosenki i wiersze, a rączki i nóżki ruszyły w rytm polki...A na koniec.- piosenka , a jakże.- w języku angielskim! Niech Dziadkowie wiedzą , że w przedszkolu ich wnukowie nie tracą czasu!
Ileż było wzruszeń, uśmiechów, oklasków! Sami nie wiemy - czyj entuzjazm robił większe wrażenie: wnuczków, czy dziadków? Dziękujemy wszystkim!

                                                                                                                                               A.S.

WSTECZ Artykuł czytany: 9558 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000127819

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting