Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Ekologicznie i pożytecznie...
 
Aktualności 2015-02-17; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

      Ekologicznie i pożytecznie chcemy  zadziałać w "Lajkoniku" przyłączając się do projektu zbiórki zużytych baterii i sprzętu elektrycznego i elektronicznego organizowanego przez firmę ERP Batteries Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Ekologicznie - bo zbiórka tych surowców pomoże chronić środowisko przez zanieczyszczeniem, zaś pożytecznie bo za każdy kilogram zebranych baterii i sprzętu dostajemy punkty, które potem możemy zamienić na e-karty prezentowe do zakupów w sklepach empik.com i smyk.com.
       Zatem zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców, całe rodziny i znajomych, by razem z nami gromadzili zużyte baterie i akumulatory oraz  zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zebrane "skarby" trzeba przynieść do przedszkola i przekazać do specjalnie przygotowanych pojemników, które lada chwila pojawią się w holu lub do poszczególnych grup. Dziękujemy!

WSTECZ Artykuł czytany: 10318 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000128499

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting